Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Avezzano

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Avezzano zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Avezzano miniguide

Autopůjčovna Avezzano
Půjčovna Aut Avezzano

Avezzano je země a jižní část patří k provincii L’Aquila, který je součástí regionu Abruzzo. Avezzano se nachází ve střední části země a je to asi. 100 km na pobřeží Jaderského moře a asi 120 km k západnímu pobřeží a Tyrhénského moře. Hlavního města Itálie Řím se nachází přibližně 100 km západně od Avezzano, který měl populaci cca. 40 000 v roce 2007.

Celé město bylo zničeno při zemětřesení v roce 1915, kdy jen Casa dei Palazzi a části Orsini-Colonna hrad stál. Hrad byl zrekonstruován a v současné době domy významných akcích a Galerie moderního umění. V roce 1800, byl Fucino jezero vyčerpaná město a to bylo pak zjištěno, sochy a náhrobky od obou římských a středověkých časech, které lze vidět na Lapidária muzea. Po zemětřesení byl postaven s Avezzano široká, rovná, ulice a mnoho zeleně, dávat město moderní a vzdušný pocit.

Leonardo da Vinci-Fiumicino letiště je největším vzdušným přístavem v Itálii a je cca. 140 km západně od Avezzano.