Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rauma

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rauma zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rauma miniguide

Autopůjčovna Rauma
Půjčovna Aut Rauma

Rauma (švédský: Rauma), který se nachází na západním pobřeží v jižní části Finska – mezi Pori (švédsky: Björn Borg) a Turku (švédsky: Åbo).Město patří do krajiny Satakunta a má cca. 40.000 obyvatel (2010). Rauma – starý lodní města – se stal městem v roce 1442, ale již v 1300s, tam byl františkánský klášter a katolická církev zde.

Staré Město (nemocní Rauma / Old Rauma) má kořeny zpátky do středověkých časů a skládá se z zachovalý a jednotné dřevěné stavby. Tato čtvrť je Rauma hlavních turistických atrakcí – a to bylo na seznam světového kulturního dědictví UNESCO od roku 1991.

Rauma je jinak známý pro jeho mnoho hudebních festivalů – většina z nich probíhá v létě. Mezi nejslavnější je Rauman Festivo (klasická hudba), Rauma Letní Jazz, Blues a Rauma RMJ festival (rock). Je třeba rovněž Blue Sea filmový festival filmový festival.

Nejbližší letiště jsou Pori (Pori) Airport, cca. 50 km severně od Rauma (tam jsou letecká spojení do Finsko ) a Turku (Åbo) mezinárodní letiště, cca. 90 km jižně od Rauma