Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pori

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pori zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pori miniguide

Autopůjčovna Pori
Půjčovna Aut Pori

Pori (švédsky: Björn Borg) se nachází na západ od jižní části Finska – kde řeka Kokemäenjoki (švédský: Kumo ALV) proudí do Botnického zálivu.Město má 76.641 obyvatel (2009) a je nejvýznamnějším městským centrem v přírodě Satakunta (švédský: Satakunda). Pori je také hlavní přístavní město, kde se export řeziva a řeziva výrobků je hlavní činnost.

Pori byla založena v roce 1365, a to s Finskem 3 nejstarší město. Po velkém požáru v roce 1852, celé centrum omregulert a přestavěn. Mezi architektonické památky města je více neo-renesanční domy podél břehu řeky – a Keski-Porin kirkko (Centrala Björn Borg kyrka) v novogotickým od ca. 1860.

Každé léto v červenci, je jedním z nejslavnějších světových jazzových festivalů – Pori Jazz – zde konají. V opačném případě Pori divadlo, Pori Art Museum a Satakunta Muzeum významných kulturních institucí ve městě.

Když přijde na volný čas, centrální park oblasti tiskáren ostrov – zvláště zmínil – s pláží. Navíc zjišťujeme, Finsko je nejznámější pláž v blízkosti Pori – od Ytterö.

Letiště Pori Airport se nachází 2 km jižně od centra města.Je to především místní letiště – ale s denní lety do hlavního města Finsko