Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Oulu Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Oulu Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Oulu Letiště miniguide

Autopůjčovna Oulu Letiště
Půjčovna Aut Oulu Letiště – Aulo Aasmaa

Oulu Airport (OUL) se nachází 15 km jihozápadně od Oulu. Existují autobusy z Oulu letiště a na letiště každých 20 minut v pracovní dny. Existuje 7 různých společností, které pronájmu auta na letišti, tam jsou Avis, Europcar, Hertz, Toyota Rent Sixt, Tran Vell a Scandia Pronájem. V roce 2008 802.569 cestujících navštívil Oulu letiště je druhé největší letiště v Finsku. Hlavní terminál bude rozšířen a zrekonstruován a plán je, že bude dokončena v průběhu roku 2011. To je více než tucet letů denně do Helsinek z Oulu, a to běží několik charterových letů z letiště do ŘeckaTurecka, Kanárské ostrovy atd. Oulu letiště má jednoduchý výběr kaváren a restaurací. Ostatní zařízení jsou osvobozeny od daně, rodinné pokoje a VIP místnosti. Vihiluoto Hotel-Airport Hotel se nachází 3 km od letiště.