Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Paldiski

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Paldiski zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Paldiski miniguide

Paldiski
Půjčovna Aut Paldiski

Paldiski je městečko ležící na severním pobřeží Estonska. Město se nachází na západní straně země, na poloostrově nazvaný Pakri, která má umístění v Baltském moři.Je to jen cca. 50 km do hlavního města Tallinnu, který se nachází na východě.Město patřilo Švédům pod názvem Rågervik, dokud Rusové převzal v 1700s. Obyvatel se měří na cca 4000 (2008).

Led-volný přístav Paldiski dlouho byl důležitý jak pro Estonsko a Rusko a ruské námořnictvo mělo po dlouhou dobu místo jako jejich základ.Populace prudce poklesla v posledních letech částečně protože ruský jaderný reaktor, který byl tady, a obyvatelé se stěhoval, protože přístav je kontaminován radioaktivním odpadem.   Pakri poloostrov má krásné přírodní scenérii s vysokými útesy, příjemné pláže a že Estonsko je nejvyšší maják se nachází zde. Existuje trajektové spojení mezi Paldiski a Kappelskär ve Švédsku.

Mezinárodní letiště v Tallinnu s názvem Lennart Meri Tallinn letiště je přibližně 50 km západně od Paldiski.