Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Waterloo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Waterloo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Waterloo miniguide

Autopůjčovna Waterloo
Půjčovna Aut Waterloo

Waterloo je město ve střední Belgii se nachází v severní části jižní oblasti valonské.Belgie hlavní město Brusel se nachází asi 15 km severně od Waterloo.V roce 2008 se počet obyvatel města, pokud jde o téměř 30 000 a město žije převážně v oblasti cestovního ruchu. To bylo tady to slavné bitvy u Waterloo se konala a kolik lidí se na cestu do Waterloo, protože této historické události.

18. Června 1815 byla bitva u Waterloo, které se skutečně konaly 5 km jižně od města. Francouzštiny, vedl o Napoleona I., byl poražený Brity a Prusové včetně generál Arthur Wellesley a vévoda z Wellingtonu v čele. Toto byla poslední porážka francouzského císaře a jeho poslední bitvě dříve, než on byl sesazen. Návštěvníci se mohou dozvědět více o bitvě a oblast k návštěvě atrakcí, jako je například Wellington muzeum.

Brusel Mezinárodní letiště se nachází 25 km severně od Waterloo, zatímco Brusel South Charleroi Airport se nachází téměř 30 km jižně od Waterloo.