Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Brusel Zaventem Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Brusel Zaventem Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Brusel Zaventem Letiště miniguide

Autopůjčovna Brusel Zaventem Letiště
Půjčovna Aut Brusel Zaventem Letiště

Brusel Airport (BRU) dostal nový název „Brussels Airport, Vítejte v Evropě“ v říjnu 2006. Jedná se o mezinárodní letiště se nachází 11 km od Bruselu v Zaventem.Vlakové nádraží pod terminál nabízí přímé spojení do Bruselu, De Panne, Ghent, Hasselt, Landen, Leuven, Lutych a Nivelles Quévy. Letiště se nachází podél   N-201 a je snadno dostupný z vnějšího silničního okruhu kolem Bruselu.Existuje šest různých autopůjčoven na letišti. V roce 2009 16.999.618 cestujících návštěvě letiště. Některé z leteckých společností, které mají sídlo je zde: Brussels Airlines, Sudia Arabian Airlines Cargo a evropské letecké dopravě.

Nový terminál, Pier je určen výhradně pro lety Schengenu.Mnozí cestující si stěžují, že je zde velká vzdálenost mezi check-in přepážky a vrata pro Pier A.

Existuje několik konferenčních místností na letišti, může Sky hala Recepce Pokoj ubytovat 1500 lidí. V opačném případě dodání kavárnami, restauracemi a obchody velmi dobře.

Je tam jeden hotel na letišti, Sheraton Brussels Airport Hotel.