Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mechelen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mechelen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mechelen miniguide

Autopůjčovna Mechelen
Půjčovna Aut Mechelen

Počet obyvatel v belgickém městě Mechelen v roce 2009 byla odhadnuta na více než 81 000 uvnitř městských omezení, zatímco postava s výjimkou okolí byla měřena na téměř 325 000Toto město se nachází v provincii Antverpy a nachází se na sever v centrální Belgii, v blízkosti řeky Dijle.Toto město se nachází asi 25 km jihozápadně od města Antverpy a cca. 25 km severovýchodně od hlavního města Bruselu.

Město bylo založeno v raném středověku, a jako mnoho jiných belgických měst Mechelen charakterizoval jeho stáří, s úzkými uličkami a historickými budovami. Tam je velmi malý provoz přes centrum města, které poskytují vynikající základ pro nákupy a poznávací. Mechelen často vyznačují nádherné věže sv Rumbold. Věž měla být ještě vyšší, ale stavba byla zastavena v 1500s kvůli nedostatku financí.

Mechelen nemá vlastní letiště, nejvíce lety do bruselského mezinárodního letiště, která se nachází 25 km daleko.To běží jak autobusy a vlaky do a z Mechelenu celý den.