Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Swindon

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Swindon zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Swindon miniguide

Autopůjčovna Swindon
Půjčovna Aut Swindon

Swindon vlastnictví kraje Wiltshire v jižní Anglii. Je to cca. 110 km do hlavního města Londýn, který se nachází východně od města.Bristol se nachází asi 60 kilometrů západně od Swindon, zatímco univerzitní město Oxford je najít téměř 50 km severozápadně směrem.Do poloviny roku 1800 byl Swindon malé obchodní město, ale začal růst jako výsledek železniční dílny byly vybudovány zde.V roce 2009 populace měřeno na více než 155 000

Náměstí je dnes staré město, a tady je malebné zahrady a úzkých uliček a kaváren, restaurací a barů. Moderní město je pěší město a oblíbené nákupní oblasti. Několik muzeí se zaměřením na železnici a vlaky, včetně Steam Museum, Swindon a Cricklade železnice, která nabízí zájezdy od parní lokomotivy. Rovers Farma je zoo a srst Voda Country Park je krásný areál s činností a jezera.

Southampton letiště je nejbližší velké letiště se nachází cca. 70 km od Swindon.