Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bristol

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bristol zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bristol miniguide

Autopůjčovna Bristol
Půjčovna Aut Bristol

Bristol je město a kraj se nachází na jihozápadě Anglie. Je to 15 km k ústí řeky Avon a port tady je jeden z nejdůležitějších v zemi. Není to jen port, který je důležitý pro Bristol, ale to je také kulturním centrem. Bristol populace byl počet se odhaduje na více než 430.000 v roce 2008, což je město na Anglii je šestou největší ekonomikou.

Již v 1000-století, přístav Bristol růst, a 1300s, toto byl jeden z země je tři největší středověkých měst. Mnoho míst v Bristolu má dlouhou historii, včetně hradů Berkeley Castle, což je přes 900 let stará. Starého města stojí za návštěvu pro své úzké uličky, a Bristol katedrála je jednou z nejkrásnějších. Kromě toho, termíny s Bristol Zoo Bristol Zoo zahrada, akvárium Blue Reef a kůň Země.

Nejbližší letiště je Bristol mezinárodní letiště, které nabízí lety na několika kontinentech. To trvá asi 20 minut jízdy od centra města na letiště.