Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Jersey Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Jersey Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Jersey Letiště miniguide

Autopůjčovna Jersey Letiště
Půjčovna Aut Jersey Letiště

Letiště Jersey (JER) se nachází v Saint Peter 7.4 km severozápadně od hlavního města St Helier na Jersey. Populárně známý jako brána letiště na Normanské ostrovy.Autobus č. 15 běží nepřetržitě mezi letištěm a St Helier. Europcar a Hertz autopůjčovna.  Letiště bylo postaveno v roce 1937. V roce 2008, 1.625.660 cestující používali Jersey letiště. Většina destinací z Jersey City ve Velké Británii a Irsku jako jsou Londýn,Manchester a Glasgow. 10 různých letecké společnosti létající do Jersey z letiště, včetně British Airways, easyJet a Flybe. V létě roku 2009 otevřela zcela nové daně, kde je možné kromě tradičních duty-free zboží koupit i dobrý výběr místních produktů. Jersey letiště nabízí bezplatný přístup k internetu. K dispozici jsou tři restaurace a kavárna na odjezdu, a místo k jídlu v příletové hale. Tam je několik hotelů v blízkosti letiště