Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Jersey

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Jersey zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Jersey miniguide

Autopůjčovna Jersey
Půjčovna Aut Jersey

Jersey je ostrov v průlivu La Manche, který se nachází hned u pobřeží Normandie v severní Francii. To je největší a nejjižnější z Normanských ostrovů a podléhá do Velké Británie. Hlavní město v Jersey nazvaný St Helier, ostrov má populaci přes 91 000 (2009). Francouzština je oficiální jazyk, ale prakticky celá populace mluví anglicky.

Ostrov má společnost na více než 1000 let a čerpá turisté kvůli teplému klimatu. Dres s termíny krásné přírodní scenérii s mnoha květinami a krásné pláže. Tady je něco pro každého, a to jak historických hradů a muzeí, včetně námořní muzeum a Historické muzeum Muzeum Jersey. Aktivity pro celou rodinu může být zoo, Durrell zachování divokého života důvěra a zábavní aMaizin! Maze a Adventure Park. Creepy Valley Aktivita centrum nabízí patří laserové boj a horolezectví.

Jersey letiště se nachází v St Peter, který se chystá. 7 km severozápadně od St Helier.