Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Montevideo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Montevideo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Montevideo miniguide

Autopůjčovna Montevideo
Půjčovna Aut Montevideo

Montevideo (přibližně 1,4 milionu obyvatel) je hlavním městem Urugvay. Jeho poloha u ústí Rio de la Plata také dělá to důležité přístavní město – a centrum pro rybolov v Atlantiku. Město bylo založeno Španěly v roce 1726 a byla hlavním městem státu od roku 1828.

Existuje celá řada monumentálních budov v Montevideo – zejména v empírovém slohu. Jinak, Metropolitní katedrála je jednou z architektonických památek. Byl postaven v roce 1740 – ale přestavěn po vzoru neoklasicistní již na konci století. Z více moderní architektury lze konstatovat, že Jižní Amerika je první mrakodrap – Palacio Salvo (1925) – byly uvedeny na seznamu, a to je ještě jedna z atrakcí Montevideo. Výška (včetně antény na vrcholu) je přesně 100 m.

Ostatní novější stavby jsou televizní věž Torre Antell (158 m), který byl postaven v roce 2000. A pak také Montevideo je World Trade Center – i když poněkud méně než 11 / 9 2001 byla terčem teroristických útoků v New Yorku.

Pobřežního města Montevideo má také nádherné pláže v bezprostřední blízkosti. Dvě z nejpopulárnějších jsou Ramitez Beach Pocitos Beach.

Letiště Carrasco Mezinárodní letiště se nachází 5 km mimo město.