Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Montevideo Carrasco Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Montevideo Carrasco Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Montevideo Carrasco Letiště miniguide

Autopůjčovna Montevideo Carrasco Letiště
Půjčovna Aut Montevideo Carrasco Letiště – Foto: © Libertinus Yomango

Carrasco Všeobecné Cesareo L. Berisso Mezinárodní letiště (MDV) se nachází 19 km mimo Montevideo. Existují autobusy mezi Montevideo a letiště. Autopůjčovna společnosti, které jsou přítomny jsou Hertz, Sixt, rozpočet a Europcar.  V roce 2008, 1.236.415 cestující navštívil Montevideo letiště, které je největším letištěm v Uruguayi. Montevideo letiště má zcela nový a moderní terminál, se otevřel na konci roku 2009 s kapacitou 4,5 milionu lidí ročně. Z Montevideo mohou cestovat do jiných měst v Jižní Americe, a některé destinace v USA a Evropě. Montevideo letiště, které má 5 různých obchodů, včetně duty-free a 2 restaurace. Ostatní zařízení patří banka, pošta a lékárna. Nejsou žádné hotely na letišti.