Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Trollhättan

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Trollhättan zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Trollhättan miniguide

Autopůjčovna Trollhättan
Půjčovna Aut Trollhättan – Foto: © Tubaist

Trollhättan je průmyslové město s cca. 46.000 obyvatel, se nachází v Västra Götaland County – 32 mil východně od Uddevalla a 77 km severně / severovýchodně odGöteborgu. Trollhättan nejprve se stal městem v roce 1916 – a je nejlépe známý jako místo výroby pro automobilový značky Saab (který v roce 2010 převzala nizozemská automobilka Spyker Cars). Také je letecký motor Volvo Aero továrna se nachází v Trollhättanu.

Z nejpopulárnějších turistických atrakcí v Trollhättanu souvisí s Göta Älv, která protéká městem. To platí pro vodopád Trollhättefallen a – v neposlední řadě –   V případě 82 km dlouhý kanál Trollhättanu, který spojuje Švédsko je největší jezero, Vänern, s Kattegat.V části kanálu se nachází v Trollhättanu je Polhems slussled, zámkový systém pojmenovaný po návrhář Christopher Polhem (1661-1751). Projekt byl dokončen v roce 1752, rok po smrti Polhems – ale nejstarší zámku (Lilla Edet Slussen) byla založena generaci starší (1607).

Z dalších památek ve městě musí SAAB muzea a vědecké centrum Innovatum zmínil. Jinak to má v posledních několika letech se vyvinul do vzrušujícího prostředí pro filmovou produkci v Trollhattan – lidově „Trollywood“.

Regionálního letiště Trollhättan-Vänersborg Flygplats (s cestami do Stockholm Arlanda a Bromma letiště ) se nachází 5 km severovýchodně od města – zatímco nejbližší mezinárodní letiště je Landvetter v Göteborgu.