Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Skellefteå

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Skellefteå zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Skellefteå miniguide

Autopůjčovna Skellefteå
Půjčovna Aut Skellefteå – Foto: © Jörgen Lundqvist

Skellefteå, která má cca. 33.000 obyvatel, se nachází v Västerbotten – 94 mil jižně od Piteå a 136 km severně od Umeå. Skellefteälven protéká městem, a vzdálenost od středu řeky zásuvky v Botnického zálivu je. 15 km. Tam je Skelleftehamn (cca 3200 obyvatel), který působí jako Skellefteå „port“.

Skellefteå postupně se vyvinul do města z kolem roku 1730 až do úplného obchodního práva bylo dosaženo v roce 1845. Kostel byl však zde od 1100 na. Dnešní hlavní kostel, Skellefteå Landsförsamlings Kyrka, byl začat v 1300s – ale od té doby jak těžce přestavěn a rozšířen. Spolu s okresním Bonn Stan (který zahrnuje 116 přežívající takzvaný „kyrkstugor“) a ve Švédsku je nejstarší dřevěný most (Lejonströmsbron od 1737) součástí kostela v kulturní oblasti zvané „Skellefteå sockencentrum“. Tato oblast je město je hlavní turistickou atrakcí.

Skellefteå také má mnoho friluftsakiviteter nabídnout – letní a zimní. Existuje několik typů zařízení zimních sportů ve městě a jeho okolí – v létě je to tak příležitostí pro říční rybolov. Navíc, tam je několik atrakcí pro děti, jako jsou letní park Lilliput Pozemky a vodního parku Vitbergsbadet (což mimochodem je také atraktivní pro dospělé).

Regionální Skellefteå Flygplats letiště se nachází 20 km jižně od centra – a mají pravidelné cesty do Stockholmu (Arlanda).