Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Skellefteå

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Skellefteå zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Skellefteå miniguide

Autopůjčovna Skellefteå

Půjčovna Aut Skellefteå – Foto: © Jörgen Lundqvist

Skellefteå, která má cca. 33.000 obyvatel, se nachází v Västerbotten – 94 mil jižně od Piteå a 136 km severně od Umeå .Skellefteälven protéká městem, a vzdálenost od středu řeky zásuvky v Botnického zálivu je. 15 km. Tam je Skelleftehamn (cca 3200 obyvatel), který působí jako Skellefteå „port“.

Skellefteå postupně se vyvinul do města z kolem roku 1730 až do úplného obchodního práva bylo dosaženo v roce 1845. Kostel byl však zde od 1100 na. Dnešní hlavní kostel, Skellefteå Landsförsamlings Kyrka, byl začat v 1300s – ale od té doby jak těžce přestavěn a rozšířen. Spolu s okresním Bonn Stan (který zahrnuje 116 přežívající takzvaný „kyrkstugor“) a ve Švédsku je nejstarší dřevěný most (Lejonströmsbron od 1737) součástí kostela v kulturní oblasti zvané „Skellefteå sockencentrum“. Tato oblast je město je hlavní turistickou atrakcí.

Skellefteå také má mnoho friluftsakiviteter nabídnout – letní a zimní. Existuje několik typů zařízení zimních sportů ve městě a jeho okolí – v létě je to tak příležitostí pro říční rybolov. Navíc, tam je několik atrakcí pro děti, jako jsou letní park Lilliput Pozemky a vodního parku Vitbergsbadet (což mimochodem je také atraktivní pro dospělé).

Regionální Skellefteå Flygplats letiště se nachází 20 km jižně od centra – a mají pravidelné cesty do Stockholmu (Arlanda) .

Čeština