Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Umeå

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Umeå zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Umeå miniguide

Autopůjčovna Umeå
Půjčovna Aut Umeå – Foto: © Mikael Lindmark

Umeå je správním centrem kraje Västerbotten. Město má cca. 76.000 obyvatel a leží cca. 15 km od pobřeží Botnického zálivu.   Ume Älv projít centrem, a na konci toho najdeme městečko Holmsund (cca 8000 pozvat organizovat), který se chová jako Umeå port.

Umeå se v posledních letech investuje do umění a kultura – a z tohoto důvodu jmenována Evropským hlavním městem kultury 2014. To zastával řadu významných kulturních akcí, a to především v hudbě.   Nejdůležitější je Jazz Festival Umea, Umeå lidová hudba festival, Umeå Open, Punk Festival, House of Metal a Made festival (hudba, umění, tanec – Etcetera).

Jinak, tam je několik zajímavých muzeí v Umeå. Nejznámější z nich je Bild muzeum (současné umění), Svenska Skidmuseet, Västerbotten muzeum a socha Umedalen (sochařského parku s trvalým zařízení – ale také ukazuje měnící se výstavy).

Umeå Letiště City Airport se nachází 4 km mimo město – a odtud trajektem do Holmsund Vaasa ve Finsku.