Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nyköping

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nyköping zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nyköping miniguide

Autopůjčovna Nyköping
Půjčovna Aut Nyköping

Nykoping, která má cca. 40.000 obyvatel, leží na Baltském moři – cca. 100 km jihozápadně od Stockholmu – a je správním střediskem Södermanland (Sörmlands) lan.Nyköping řeka protéká městem. Nyköping se stal městem v roce 1444, ale je ještě starší – pravděpodobně jeden z nejstarších měst Švédska.

Architektonických památek na S: t Nicolai kyrka kyrka a Alla Helgona zmínil – a to jak z 1200s. Jinak Nyköpinghus město je hlavní atrakcí. To bylo vypsáno jako hrad / tvrz je již v 1100s – ale konvertoval k zámku 400 let později. Zámecká věž používá Sörmlands výstavy muzea.

2 km jižně od města je pan Arno Farm – uvedeny jako zboží v 1200s, ale přestavěn do dnešní podoby v roce 1863. Jinak Nynäs hrad, 30 km severně od Nyköping, populární turistická atrakce. Jedná se o renesanční zámek, který byl původně postaven kolem roku 1650, ale obnovený částečně přestavěn v roce 1860. Zámek se nachází v krásném parku.

Nejbližší letiště je Stockholm-Skavsta letiště, což je 6 km severozápadně od centra města Nyköping.