Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lund

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lund zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lund miniguide

Autopůjčovna Lund
Půjčovna Aut Lund

Lund se nachází v jižním Švédsku, a je součástí Skåne kraj.Samotné město má 76.200 obyvatel (2005), zatímco celá obec má populaci 109,000 (2009). Ve městě se nachází v blízkosti Øresund – přibližně 17 km severovýchodně od Malmö, a jen 60 km od dánského hlavního Kodaňi.

Lund byl založen kolem roku 990, a je jeden z národa je nejstarší města. Lund je nejlépe známý pro své vysoké školy, která byla zahájena v roce 1882, má dnes cca.30.000 studentů.

Město má bohatý kulturní život s divadel, muzeí, galerií a koncertních sálů. Navíc, město má dobré nákupy a rušným nočním životem. Architektura ve městě sestává ze směsi starého centra a moderní budovy.

Lund katedrála od 1100s je jeden z nejpopulárnějších památek. Jiné turistické atrakce ve městě jsou: Kulturní historie muzea, Lund stará hvězdárna z roku 1867, Lunds Konsthall – se švédskými a severské současné Skissernas muzeum, Zoologické muzeum, Historické muzeum – s katedrálou muzeum a středověké výstavy a město je botanická zahrada – s více než 7.000 různých rostlin.

Nejbližší letiště je Malmö – Sturup Airport, které se nachází 26 km jihovýchodně od Lundu.