Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Jönköping

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Jönköping zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Jönköping miniguide

Autopůjčovna Jönköping
Půjčovna Aut Jönköping

Jönköping se nachází v jihovýchodní části Švédska, a je správním centrem Jönköping County.Města představuje severní část krajiny Småland. Bývalá nezávislé město Husqvarna   je nyní městská oblast v Jönköpingu.Jönköping obce, který se nachází na jižním konci Prošívané – Švédsko je druhé největší jezero, má 126.100 obyvatel (2009), a v samém středu je doma k přibližně 80.000 obyvatel.

Město má bohatý kulturní život s muzeí, galerií, divadel a koncertních sálů. Ve středu je příjemná pěší ulice s obchody, kavárnami a restauracemi. Trochu mimo centrum je také promenáda A6 Center, který má přes 75 prodejen.

Některé z nejpopulárnějších turistických atrakcí v Jönköpingu je: Sophia katedrála z roku 1888, radnice z roku 1699, Open-Air Museum, John Bauer muzeum, zápasu muzeum, rádio muzeum a park – zelená oáza v centru města s dětským hřištěm, mini golf, ptačí muzeum a mini zoo.

Jönköping Science Center – populární vědy centrum s interaktivní výstavy, je velkým lákadlem pro celou rodinu.Stejný je Rosenlundsbadet – města vodní park.

Dalším lákadlem v Jönköpingu je Vätterstranden – velká pláž přímo v centru města. Je také možné vzít na výlet lodí s M / S sex léto Nya na jezeře vatové.

Města letiště – Jönköping Letiště – se nachází 15 km jihozápadně od centra města, a má přímé cesty k takové Stockholm a Kodaň ( Dánsko ).