Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Falköping

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Falköping zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Falköping miniguide

Autopůjčovna Falköping
Půjčovna Aut Falköping – Foto: © Harri Blomberg

Falköping se nachází v Västra Götaland County, který má jeho umístění v jihozápadní části Švédska. Město má kolem 16.000 obyvatel a leží mezi dvěma horskými plató – Ålleberg (330 metrů) a Mösseberg (324 m).

Falköping se nachází 150 km severovýchodně od hlavní pobřežní město Göteborg.

V centru je pěší „Storgatan“ s obchody a kavárnami, a Stora Torget je přátelské setkání místo, kde se fontány „Venuše v koupelně“ z roku 1931 stojí. Trochu na jih od Stora Torget najít Gamla Stan – s jeho malou domů z roku 1800. Jinak, město má několik uměleckých galerií a divadlem.

Města turistické atrakce jsou v muzeu Falbygdens snad nejoblíbenější. To je vlastivědné muzeum s exponáty z artefaktů z doby kamenné až do 1800s.

Také, kamenný kostel z 1100s – „St Olof Kyrka“ stojí za návštěvu. Někteří budou zřejmě zastavit Lennart Magnusson Motorcykelmuseum – tam, kde jsou vystaveny 120 motocykly z různých epoch.

Pro ty, kteří chtějí ke koupání, „může Odenbadet“ v Falköping nabízí venkovní i krytý bazén.

Mösseberg také má několik zajímavostí, včetně malá zoo s králíky, pávy a hus, stejně jako Mösseberg věž – což je 35 metrů vysoká, a dává návštěvníkům krásný výhled na město.

Nejbližší letiště je Jönköping letiště, které leží 70 km jihovýchodně od Falköping. Odtud existují přímé lety do Stockholm – Arlanda.