Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Belehrad

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Belehrad zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Belehrad miniguide

Autopůjčovna Belehrad
Půjčovna Aut Belehrad

Bělehrad se nachází v severní části země a leží na řece Sava, nedaleko místa, kde se setká Sava Dunaje. Bělehrad je největší město v zemi s populací přes 1 200 000 (2008), a toto číslo také dělá třetí největší město v jihovýchodní Evropě. Bělehrad byl kapitál bývalé Jugoslávie a Srbska a Černé Hory do roku 2006.Země vzal si jméno Srbska, Bělehradu a zůstává kapitálu.

Známý atrakcí je pevnost Kalemegdan, které tvoří velkou plochu na kopci ve starém městě. Tady to je oba parky, kostely, vojenské muzeum, muzeum o les a lov a planetárium. Také zoo Bělehrad Dobré naděje Garden se nachází v této oblasti a byla otevřena v roce 1936, dělat to jeden z nejstarších zoologických zahrad v Evropě.Jiné pozoruhodné stavby je Starý palác z roku 1800 a muzeum výtvarných umění Národní muzeum.

Bělehrad Nikola Tesla letiště je mezinárodní letiště se nachází cca. 12 km z města.