Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Belehrad Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Belehrad Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Belehrad Letiště miniguide

Autopůjčovna Belehrad Letiště
Půjčovna Aut Belehrad Letiště

Bělehrad Nikola Tesla Airport (BEG) se obvykle nazývá Surcin letiště místní obyvatelé v místě, kde se letiště nachází také 18 km západně od Bělehradu v Srbsku, po dálnici E70.Autobusy jezdí asi jednou za hodinu mezi letištěm a Bělehradu. Rozsah různých autopůjčoven jsou zvláště dobré na letišti s méně než 17 různých firem. Mezi nimi, Hertz, Sixt, Avis, Budget, Europcar a Belehradski Autopůjčovna.  2.384.077 cestujících navštívil Bělehrad Nikola letiště v roce 2009. To je hlavní základnou pro Jat Airways je leteckou společností, která slouží většiny destinací. Na letišti byla ukončena v 90. letech z důvodu občanské války v Jugoslávii. Letiště má dva terminály, T1 se používá především pro domácí letecké zatímco T2 je novější terminál pro mezinárodní lety.  Řada obchodů, jídlo a pití místa je poněkud omezená v Bělehradu letišti Nikola. Letiště má banka, pošta a první pomoc. Nejsou žádné hotely na letišti