Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Villach

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Villach zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Villach miniguide

Villach
Půjčovna Aut Villach

Villach je druhé největší město ve stavu Korutany v Rakousku av roce 2007 populace byla odhadována na téměř 59 000Město se nachází na jih země, někteří na východ od západní paže Rakouska. Villach je důležitý železniční uzel s napojením na blízkou hranici země, Itálie a Slovinska. Město bylo uvedeno v pramenech již 878.

Dnes existuje mnoho turistů, kteří přijíždějí do Villachu, částečně proto, že na historické město s jemným středověké kostely, ale také proto, že město má mnohem více co nabídnout. Villach nabízí mnoho muzeí a atrakcí, jako dok muzeum, vodní park a lázeňské a zoo Affenberg Landskron. Při návštěvě Villach by měla vzít na výlet na malebné řeky Drávy, nebo cestovní kdy město hostí New Orleans Festival, Festival Letní nebo když je karneval koná.

Pro ty, kteří cestují letadlem, musíte rezervovat cestovat do Klagenfurtu a jeho letiště Klagenfurt Wörthersee mezinárodní letiště.Klagenfurt se nachází asi 40 km od Villachu.