Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Klagenfurt

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Klagenfurt zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Klagenfurt miniguide

Klagenfurt
Půjčovna Aut Klagenfurt

Klagenfurt je krásné město v Rakousku a hlavní město státu Korutany.Město se nachází daleko na jihu země, v blízkosti slovinských hranic. Podle měření od roku 2007 počet obyvatel nad 90   000 obyvatel v Klagenfurtu.Ve městě je přes 800 let a je charakterizován tím, jak moderní společnosti a historické ulice sítě.

Klagenfurt je městem, které si zachovalo svůj rustikální půvab a láká turisty hlavně kvůli krásné budovy od roku 1500 – a 1600. Dnes, většina budov a nádvoří ve staré části města zrekonstruován a nabízí okouzlující kavárny a obchůdky. Klagenfurt je známý pro jeho historické budovy, a po městě je více než 20 hradů. Mnohé z těchto domů nebo restaurace v současné době jsou otevřené pro výlety. V srpnu každý rok koná Altstadtzauber letní festival, který znamená „starého města magie.“

Je možné létat ze zahraničí, a Klagenfurt Wörthersee Mezinárodní letiště je jen 3 km od centra