Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Salcburk Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Salcburk Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Salcburk Letiště miniguide

Salcburk Letiště
Půjčovna Aut Salcburk Letiště

Letiště Salcburk (SZG), také známý jako WA Mozart Airport po Mozart se narodil v Salcburku, který se nachází 3.1 km od města a 2 km od hranic s Německem. Na letiště je napojen na městskou hromadnou dopravu, autobus číslo 2 jezdí každých 10 minutu. Kyvadlová doprava, jsou Sunny auta, Hertx, Avis, Budget, Mega Drive a Blue Box Sixt autopůjčovna firem zastoupených na letišti a umístěn v prvním patře hlavní parkoviště.  V roce 2009 navštívil 1.553.554 cestujících letiště Salcburk, třetina z nich použít na charterové lety. Salcburk je velmi oblíbenou destinací pro zimní lyžování, a zvláštní terminál 2 slouží pouze charterové lety a je otevřeno pouze v sobotu. Letiště bylo otevřeno v roce 1910. Rozsah obou kaváren, barů, restaurací a obchodů na letiště Salcburk je dobře. Ikarus restaurace je gurmánská restaurace v první třídě v hangáru 7, zde je nutno objednat předem. Tam je několik hotelů v blízkosti, jeden z nich je Star Inn Hotel Salcburk Airport.