Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Salcburk

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Salcburk zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Salcburk miniguide

Salcburk
Půjčovna Aut Salcburk

Salcburk je čtvrté největší město v Rakousku a nachází se na hranici Německa na západ.Město je hlavním městem spolkové země Salcburk, a populace v roce 2007 byla oceněna na úrovni mírně přes 150   000 Kč.Salcburk je staré město s kostely a památky z doby baroka, a v roce 1996 historické město nastavena na seznamu světového dědictví UNESCO.

Mnoho z nich cestuje do Salcburku v zimě, protože svahů Alp ‚, ale také v létě přijde navštívit mnoho půvabné staré město. WA Mozart se narodil v Salcburku v roce 1756, a dnes je v domě, kde vyrůstal muzeum, které přitahuje mnoho návštěvníků. Salcburk je považován za centrum kultury, hudby a divadla a od té doby středověku, které se konalo festivaly a festivaly. Salcburk festival je svět-proslulý festival divadla a her.

Na letišti v Salcburku, WA Mozart Airport je druhým největším letištěm v Rakousku.Na místě je asi 3 km mimo město.