Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dornbirn

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dornbirn zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dornbirn miniguide

Dornbirn
Půjčovna Aut Dornbirn

Dornbirn je město, které se nachází zcela v západním Rakousku, kde se země sousedící s Švýcarsku a Německu. V roce 2007, populace měřená na téměř 46   000, což činí město největší ve stavu Vorarlbersko.Ačkoli tam byla komunita zde více než 1000 let, neměl Dornbirn městský status až do roku 1901.

Městská krajina se vyznačuje tím, století-staré budovy a moderní architektury. Dobrý způsob, jak dostat výhled na město je vylézt na vrchol Karren pomocí moderní lanovkou. Na vrcholu je restaurace s panoramatickými okny, které jdou z hory. Kromě muzea, tam jsou možnosti pro výlety do scenérie Alp. Dornbirn je největší rakouský tekstilindustriby, a každý rok hostí textilní veletrhy ve městě.

Nejbližší letiště je v Hohenems asi 8 km jižně od Dornbirn a nese název Hohenems-Dornbirn letiště.