Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Amstetten

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Amstetten zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Amstetten miniguide

Amstetten
Půjčovna Aut Amstetten

Amstetten se nachází na severu Rakouska, poblíž řeky Ybbs přijde na splnění evropských druhá největší řeka Dunaj.Ve městě se nachází 50 km jihovýchodně od Lincea asi 130 km jihozápadně od Vídně. Amstetten byl založen v roce 996 av roce 2006 populace města měří 25 000

Amstetten je jednou z oblastí, v Rakousku, který produkuje velké množství jablečného moštu. Největší soukromý muzeum lidového umění, která se zaměřuje na výrobu jablečného moštu, se nachází v Amstettenu. Mostviertler Bauer muzeum bylo založeno Anton Distelberger zachovat historii jablečného moštu. Ti více než 17   000 objektů jsou na displeji, což návštěvníkům lépe pochopit, jak zaměstnanci vyrábí jablečný mošt.Lokalbahn je také něco, co by měl být zkušený, a každou neděli tam jsou prohlídky historických lokomotiv mezi Amstetten a Gerstetten.

Amstetten nemá vlastní letiště, ale tam jsou lety do blízkých měst. Na letišti v Linci je nejbližší.