Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Linec

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Linec zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Linec miniguide

Linec
Půjčovna Aut Linec

Linec je Rakousko ‚s třetí největší město a jeho obyvatel-ve městě limity byly měřeny v roce 2009 na téměř 190 000Včetně okolní oblasti jsou populace více než 270   000 (2009).Ve městě se nachází v blízkosti české hranice na severu a hlavní město rakouské země Horní Rakousko. Evropa je druhá nejdelší řeka Dunaj protéká Linec.

Linec je směs moderního a starého, což znamená, že město je velmi rozmanitá a zajímavá. Ars Electronica Center, je často navštívil kvůli aktivitám a výstav, které se zabývají vše od světové populace „RoboLab“. Jeden z festivalů v Linci, Linec je mosaz festival, který se koná každé dva roky a je festival dechových hudeb a. Historickou památkou je vždy viditelný, protože starých budov, jako jsou Martin z 700-století, radnice z roku 1600.

Oficiální název letiště Linec Blue Danube Airport, a to je možné létat i doma a v zahraničí. Letiště se nachází asi 13 km mimo město