Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ponta Delgada Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ponta Delgada Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ponta Delgada Letiště miniguide

Autopůjčovna Ponta Delgada Letiště
Půjčovna Aut Ponta Delgada Letiště

Ponta Delgada letiště je oficiálně nazvaný João Paulo II letiště je pojmenovaný po Papež John Paul 2, který se nachází na ostrově Sao Miguel na Azorách, 3 km jižně od Ponta Delgada v Portugalsku. Je zde také autobusová mezi Ponta Delgada a na letiště cca každou hodinu. Hertz, Ilha Verde a Autatlantis autopůjčovny společnosti zastoupené na letišti.  925.766 cestujících navštívil Ponta Delgada letiště v roce 2008, je nejzaměstnanější letiště na Azorských ostrovech. Letiště je relativně nový a byl postaven v roce 1995.Je zde 17 pravidelných přímých letů z Ponta Delgada, včetně všech ostrovů Azory a Lisabon a Porto. Tam jsou také 11 různých charterové lety do různých destinací v Evropě.

Tam je asi 10 obchodů na letiště Ponta Delgada, který prodává všechno, od módy místním produktům, a 3 různé restaurace a kavárny. Ostatní zařízení patří banky a pošta. Nejsou žádné hotely na letišti.