Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Poznaň Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Poznaň Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Poznaň Letiště miniguide

Autopůjčovna Poznaň Letiště
Půjčovna Aut Poznaň Letiště

Poznaň Ławica Airport (POZ) se nachází 5 km západně od Poznaňě. Je zde dobré autobusové spojení mezi letištěm a centra města. Autopůjčovna společnosti představovaly jsou Hertz, Europcar, Si XT, Avis, Budget a Alamo. 1.274.679 cestujících navštívil Poznaňi letiště v roce 2008. To bylo otevřeno v roce 1913 a je tak jedním z nejstarších letišť v Polsku. Letiště nový terminál byl dokončen v roce 2001 a má elegantní moderní design. Z Poznaň existují přímé připojení k letu několika městech v asi 10 zemích v Evropě, charterové zájezdy jít v první řadě doŘecka. To je hlavní základnou pro Wizz Air.  Poznaň letiště má kavárnu a restauraci a dobrou volbou pro ty, kteří chtějí nakupovat. Ostatní zařízení patří bankomaty, cestování, dětské pokoje, business centrum a VIP salonek. Neexistuje žádný hotel na letišti.