Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Olštýn

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Olštýn zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Olštýn miniguide

Autopůjčovna Olštýn
Půjčovna Aut Olštýn

Olštýn se nachází v bývalém východním Prusku, 170 kilometrů severně od Varšavy. 173.000 obyvatel žije ve městě, které bylo jednou nazvané Všichni Stein v němčině, v oblasti s několika jezer a blízkost lesů a řek.

Města vyrostl kolem německého rytířského hradu od 1334, dnes muzeum. Město je bohaté na německé a polské kultuře a je známo, že kulturní a akademické centrum.Olštýn má vlastní filharmonický orchestr, kino, divadlo a několik kaváren. Památky, staré město, který byl rekonstruován po Rudé armády zničil to, je zmíněn. Je to částečně portál od 1400-století gotický hrad Varmijsko a majestátní katedrála svatého Jakuba. Olštýn centrální polohu v oblasti jezera nabízí krásné výhledy a možnosti pro aktivity, jako je plavání, jízda na kajaku, jízda na kole a chůzi.

Varšava je Frederic Chopin Airport se 183 km od centra města Olštýn.