Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kielce

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kielce zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kielce miniguide

Autopůjčovna Kielce
Půjčovna Aut Kielce

Kielce leží 150 km jižně od hlavního města Varšavy na úpatí Góra Lysou horu.Kielce je hlavním městem regionu Swietokrzyskie, a má celkem 212.000 obyvatel. Kielce leží na řece Silnicas šířku.

Bývalé hornické město bylo osídleno již od roku 500 nl Kr, ale byl nejprve vsunutý jako město v 1384 Město bylo na obou rakouských a ruských rukou. Před vypuknutím druhé světové války mělo město židovskou populaci cca. 20000, když Rudá armáda zachytil město v lednu 1945, byly tam jen dva zpět. Palác krakovských biskupů byl postaven v roce 1637, a je zachována v původní podobě. Národní muzeum má sbírku obrazů polských umělců z 1700s k 2000s. Tam jsou také vojenského vybavení.Oblast kolem Kielce se nachází ne méně než pět geologických přírodních rezervací, a Swietokrzyskie hory 600 metrů. Patří mezi nejstarší v Evropě.

Varšava, John Paul II mezinárodní letiště v Krakově je 104 km od Kielce.