Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Gdaňsk

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Gdaňsk zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Gdaňsk miniguide

Gdaňsk
Půjčovna Aut Gdaňsk

Gdaňsk je Polsko je šesté největší město. Gdaňsk nebo Danzig, jak to bylo voláno v němčině, se nachází v bývalé hovedarm řeky Visly v Gdaňsku Bay, v severnímPolsku. Gdaňsk, spolu se sousedními městy Tri-city regionu. Gdaňsk má 456.000 obyvatel a spolu s Gdyně, Polsko je největší mořský přístav. Zde je trajektem do Stockholmu Nynäshamn a Karlskrona ve Švédsku.

Gdańsk byl poprvé zmíněn v roce 997 V roce 1360, město hanzovního města. Po druhé světové válce bylo město polské, ale německé prehistorie divu, pod povrchem. V nedávné době, zkoumat známé jako místo narození hnutí Solidarita vedené Lech Walesa. Staré Město, Stare Miasto, s úzkými uličkami, několik štítovými domy od 15000-1700 je. Na krásné staré náměstí, Dhugi Targ je zde, spolu s církví velmi ozdobený Panny Marie (1343-1502), jeden z Evropy je největší. To je 105 metrů dlouhý, 66 metrů široký s věží 78 metrů.

Lech Walesa Letiště se nachází 14 kilometrů západně od Gdaňsku.