Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Gdaňsk Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Gdaňsk Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Gdaňsk Letiště miniguide

Autopůjčovna Gdaňsk Letiště
Půjčovna Aut Gdaňsk Letiště

Gdaňsk Lech Walesa letiště je přibližně 12 km západně severozápadně od Gdaňsku, 10 km od Sopot a 23 km z Gdyně. Na letiště je pojmenované po bývalém Polsku prezident Lech Walesa. Tam jsou pravidelné kyvadlová doprava mezi letištěm a Gdaňsk. Na letiště je pronájem auta společnosti Hertz, Europcar, Sixt, Avis, Budget, AutoŚwiat – Polska, národní a dolaru.  V roce 2006, 1.249.780 cestující návštěvě letiště. Z Gdaňsk Lech Walesa, cesta do 28 různých destinací v Evropě, asi 15 z nich se nachází ve Velké Británii neboNěmecku. Celkem 22 různých leteckých společností poskytujících služby na letišti.

Gdaňsk Lech Walesa Letiště má čtyři různé bary, kavárny a restaurace, a dobrý výběr obchodů duty free a jiné. Ostatní zařízení patří banka, pošta, turistická kancelář, první pomoc, VIP lounge a dítě / rodinný pokoj.