Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bílsko-Belá

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bílsko-Belá zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bílsko-Belá miniguide

Autopůjčovna Bílsko-Belá
Půjčovna Aut Bílsko-Belá

Bielsko-Belá je město 70 km jihozápadně od Krakova. Bielsko-Belá, je hlavním městem provincie stejného jména, který se nachází na řece Bílsko-Belá.180.000 obyvatele žijící v Bielsko-Bílsko-Belá. (2000).

Bielsko-Belá byl založen v 1200s a patřil rakouské Slezska 1772 – 1919. V roce 1951, Bielsko-Bílsko-Belá se spojil s na druhou stranu řeky. Město je slovo nabídku, a má muzeum techniky a textilního průmyslu. Zde mohou návštěvníci vidět strojů a zařízení, které byly použity při výrobě vlny, včetně Z Bielsko-Bílsko-Belá, je zde lanovka na horu Szyndizielnia. Ve městě má také hrad s historickým významem. Nejstarší část hradu pochází z 1400s. Město má kontinentální, mírné klima, s průměrnou teplotou lednu -5 a 17 v červenci.

Letiště Katovice-Pyrzowice se nachází 80 km od Bielsko-Belá.