Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Katovice Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Katovice Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Katovice Letiště miniguide

Autopůjčovna Katovice Letiště
Půjčovna Aut Katovice Letiště

Mezinárodní letiště Katovice (KTW) se nachází v Pyrzowice přibližně 34 km severně od severozápadu Katovice v Polsku. Tam jsou autobusové dopravy mezi Katovice a na letiště. Celá 12 různých automobilů jsou zastoupeny na letišti, včetně dolar, rozpočet, dolar, Incar 24 a Silvercar.  Katovice letiště má dva terminály, z nichž poslední byla dokončena v roce 2007 rekonstruován. Jeden terminál slouží lety v rámci schengenského prostoru, ostatní mimo Schengen. To je podáváno více než 40 různých leteckých společností, Wizz Air je cestování do většiny destinací.  To je hlavní základnou pro Wizz Air a LOT Polish Airlines. Řada obchodů, kaváren, barů a restaurací jsou dobré. Ostatní zařízení patří banka, pošta, baby / rodinný pokoj, první pomoc a cestovní kanceláře. Jeden z nejbližších hotelů, se nachází asi 1 km od letiště, hotel Wilga.