Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bialystok

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bialystok zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bialystok miniguide

Autopůjčovna Bialystok
Půjčovna Aut Bialystok

Bialystok je největší město v severovýchodní Polsku, nedaleko od hranic s Běloruskem. S téměř 300.000 obyvateli, město je jeden z Polska je nejvíce hustě obydlený.Bialystok je hlavním městem regionu Podlaskie vojvodství.

Bialystok byl založen v roce 1320 Město dostalo se pod pruského království v 1795, ale v roce 1807 Napoleon dal města cara Alexandra. V roce 1921, Bialystoku polské a pak přejít do ruských rukou v roce 1939. Během druhé světové války Němci zabili polovinu populace města, včetně Židů, kteří před válkou tvořily 40 procent populace.Jeden z pamětihodností města, Branickis palác, byl postaven Janem Clement Bnaicki, šlechtic, který měl ambice stát se králem Polska. Palác a jeho zahrady, pavilony a sochy, spolu s kostely a klášter ve francouzském stylu, přispěl k městu v roce 1800 stal se známý jako Versailles Podlachia.

Varšava, John Paul II letiště se nachází 192 km jižně od Bialystoku.