Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut St. Julians

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve St. Julians zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

St. Julians miniguide

Autopůjčovna St. Julians
Půjčovna Aut St. Julians

St Julians je pobřežní město, které je centrálně umístěný na severovýchodním pobřeží Malty. Ostrov se nachází na jih od Řecka a jsou obklopeny Středozemního moře, a St Julian se nachází severně od hlavního města Valletta.Před 1800 byl rybářského městečka St Julian to, ale v poslední době ve městě, se vyvinulo v oblíbené letovisko. Obyvatel v roce 2007 byl oceněn na necelých 7000

St Julian je pojmenován po patronu sv Julian, také známý jako Julian chudé. Každý rok, tento světec slaví s festivalem, který se koná vždy poslední neděli v srpnu. Město a okolí je znám především jako rekreační ráj. V docházkové vzdálenosti od St Julians Paceville je považován za maltské noční centrum, s mnoha bary nightspots, a restaurací. Krásné Spinola palác v St Julians byl postaven v 1600s.

Malta International Airport je jediné letiště na Maltě a je často nazýván Luqa Airport.Letiště se nachází cca. 6 km mimo město.