Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ventspils

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ventspils zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ventspils miniguide

Autopůjčovna Ventspils
Půjčovna Aut Ventspils

Ventspils se nachází 160 km norvest pro Riga řeka zásuvky Ventas v Baltském moři.Ventspils se nachází na západním pobřeží Lotyšska na pobřeží Baltského moře.43.000 obyvatel žije v Ventspils. Město je jedním z nejrušnějších přístavů v Evropě, a vývoz, včetně ropy a chemikálií. Odtud trajektem do Stockholmu.

Ventspils rostla kolem hradu od 1200s. Město se stalo městem v roce 1369, a byl hanzovní město. Na konci roku 1800 bylo město velký význam jako vývozní přístav pro ruské obilí.   Livonian zámku je jedním z nejstarších hradů středověku, které přežily. V roce 1939, Rudé armády umístěné na základně ve městě. Ventspils je přímořské letovisko a rybářská vesnice s velkým båtkolleksjon a kotevní sbírku.

Ventspils Mezinárodní letiště se nachází pět kilometrů od centra města.