Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Vilnius

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Vilnius zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Vilnius miniguide

Vilnius
Půjčovna Aut Vilnius

Vilnius je hlavním městem Litvy a největší město země s 542.000 obyvateli.Vilnius leží na obou březích řeky Neris, ve východní Litvě k hranicím s Běloruskem.

V roce 1994, na Starém Městě v Vilnius, se seznamu světového dědictví UNESCO. Tam je několik kostelů a budov, od 1300 do 1900. Hodně starého města bylo židovské ghetto v průběhu druhé světové války.

Město má mnoho krásných budov v různých architektonických stylů. Římsko-katolická katedrála sv Stanislava, který byl zahájen v roce 1777 v neoklasicistním stylu, svaté Anny a sv Bern Adin kostely v pozdně gotickém slohu. Kated Ralen mají katakomb.Ve středu města se nachází zřícenina hradu Gediminas od 1300s. Existují dobré výhled na město. Návštěvníci se mohou také Lanovka získat lepší výhled.Vilnius má bazilika z 1251 s kryptou. Ostra Brama brány věže pozůstatky z dávných hradeb.

Vilnius letiště se nachází šest mil jižně od centra města v Oro Uostas.