Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Vilnius Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Vilnius Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Vilnius Letiště miniguide

Autopůjčovna Vilnius Letiště
Půjčovna Aut Vilnius Letiště

Mezinárodní letiště Vilnius (VNO) se nachází 7 km jižně od Vilniusu. Jedná se o největší letiště v Litvě. Existují i autobusové a vlakové mezi Vilniusu a na letiště. To je podáváno 10 různých půjčovna aut forma: Sixt, Hertz, Europcar, Budget, Avis, AddCar, Auto Banga, Euro úrokových sazeb, a Ollex Unirent. V roce 2008, 2.048.439 cestující návštěvě letiště, které dostal zbrusu nový terminál v roce 2007. Vilnius mezinárodní letiště je hlavní základnou pro airBaltic létající do několika z největších měst v Evropě. 17 různých leteckých společností poskytujících služby na letišti, stejně jako některé charterové letecké společnosti.  Vilnius letiště se duty free, obchod, který prodává místní suvenýry a dobrý výběr restaurací s 8 různých barů, kaváren a restaurací. To má bezdrátové připojení na internet, bankomat, VIP a business lounge. Skrydis Hotel se nachází na letišti.