Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kovno Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kovno Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kovno Letiště miniguide

Autopůjčovna Kovno Letiště
Půjčovna Aut Kovno Letiště

Kovno Mezinárodní letiště (CAN) se nachází 15 km od Kovnou. Je to druhé největší letiště v Litvě. Tam jsou pravidelné autobusy z letiště, také v Vilnius, který je největším vzdušným přístavem v zemi.To je podáváno 10 různých půjčovna aut forma: Hertz, Europcar, Budget, Avis, Fortuna Rent a Car, Auto Banga, Ollex, Autocom, Aviaeuropa a Aruna. Kovno letiště je poměrně nové letiště, které se otevřely v roce 1988. 456.698 cestujících používala letiště v roce 2009. To slouží v první řadě mezinárodních destinací a nákladu. Předpokládá se, že Ryanair bude používat Kovno letiště jako hlavní základna pro jeho křídla letadla ve východní Evropě v průběhu roku 2010.  Letiště má kavárna a duty-free shopu. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, bankomaty a turistické informace.