Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kovno

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kovno zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kovno miniguide

Autopůjčovna Kovno
Půjčovna Aut Kovno

Kovno se nachází v jihozápadní Litvy na soutoku řek Nemunas a Neris. Kauna je Litvy druhé největší město s 376.000 obyvateli.

Kovno byl založen v 1000 a byl obchodní centrum ve středověku. Starého města má mnoho úzkých uliček a kostelů. Zde leží na radnici v renesančním slohu z roku 1542, také volal bílé labutě, a zřícenina hradu, který byl zničen řád německých rytířů v 1317 Města je nejstarší stavbou je hrad Kauna. Kauna má také Bernardin klášter a archeologické muzeum. V   město je hlavní ulice je dva-míle Frihetsavenyen.Návštěvníci mohou také jít na pláž Panemunes Park na řece, jízda na koni, zahrát tenis či golf. Na konci dubna se konalo Kovno Jazz Festival, který je známý mezinárodně. V říjnu, jsou taneční festival, bike show v červnu a letní operety se konalo na zámku, na konci června nebo července.

Kovno Mezinárodní letiště se nachází 14 kilometrů severně od města Lava rámu.