Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Jemen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Jemen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Jemen miniguide

Autopůjčovna Jemen
Půjčovna Aut Jemen

Jemen (Jemen), se nachází jižně od Arabského poloostrova – a mají společnou hranici s Saúdskou Arábií na severu a na východě Ománu.Jinak, země má dlouhou pobřeží Rudého moře na západě a Adenského zálivu na jihu. Tam je 23,8 milionu lidí v Jemenu – většinou v hlavním městě a ve městech podél pobřeží. Nejkratší vzdálenost přes Rudé moře z Jemenu do Džibuti v Africe, je více než cca. 30 km.

Klima podél pobřeží Jemenu je horké a vlhké. Vnitrozemí to je obecně mírné s monzunových dešťů v horských oblastech západní – a extrémně suchém a teplém v severní a severovýchodní pouštních oblastech.

Hlavní město Sana’a se nachází v západní části země – 2.200 m. To je také největší město země (cca 2 miliony obyvatel). To bylo v roce 2004 hlasoval pro arabské kultury a staré město – což je země je hlavní turistickou atrakcí – je také na seznamu světového dědictví UNESCO. Nedaleko od hlavního města Jemenu je nejvyšší vrchol, Jabel-Nabi Shu’ayb (3660 m).

Jemen má také několik malých historických měst, oblíbené turistické destinace – včetně Schibam a Zabid. Bezpečnostní podmínky pro západní turisty někdy, protože. některé teroristické útoky, byl problém –   takže byste měli pre-update na situaci.Jiná hlavní města v přístavu města Jemenu Aden (kolem 550.000 obyvatel) a al-Hudaydah (cca 500.000 obyvatel). Jinak, je malé město Mocha na pobřeží Rudého moře zmínil – je to totiž mocca-kávy „domů“.

Hlavní letiště v Sana’a Jemenu mezinárodní letiště – El Rehab, jen mimo hlavní město.

Pronájem automobilu v Jemenu, nikdy nebyla levnější než nyní. Hledání porovnávání více firem a poskytují nejlepší cenu.

Autopůjčovna – destinace