Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sana’a

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sana’a zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sana’a miniguide

Autopůjčovna Sana'a
Půjčovna Aut Sana’a

Sana’a, která má něco přes 1,7 milionu obyvatel, je hlavním městem Jemenu (Jemen).Je to více než 2500 let a jeden z světa je nejvyšší měst (2200 m).

Sana’a hlavní turistickou atrakcí je „staré město“, seznamu světového dědictví UNESCO. Zde je zachována řada starých budov – některé z nich více než 400 let. Mezi atrakce jsou starobylé městské hradby, s výškou v rozmezí mezi 6 a 9 metrů. Jedna z bran – Bab el Jemen – to všechno jsou 700 let starý. Ve stěnách jsou takové více než 100 mešit a 12 starých koupelna (takzvaný hamam).

Snad nejvíce populární turistická atrakce v Sana’a je velký mešita al-Jami ‚al-Kabir z 600s inzerátu Kr. Oblíbené turistické destinace zcela jiného druhu je tradiční trh, Suq al-Milh.

Trochu mimo město je hlavní letiště Jemenu Sana’a International Airport (El Raab letiště).