Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Udine

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Udine zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Udine miniguide

Autopůjčovna Udine
Půjčovna Aut Udine

Udine je hlavním městem provincie Udine a má populaci téměř 100 000 (2008). Provincie patří do regionu Friuli-Benátky Giulia, který se nachází v severovýchodním rohu země, který hraničí s Rakouskem na severu.Z Udine je méně než 40 km na slovinské hranici na východě, a ca. 35 km na pobřeží Jaderského moře na jihu, zatímco v Alpách je asi 50 km severně od města.První zmínka v pramenech z roku 983.

Mnoho návštěvě Udine, protože ze starých budov, které lze nalézt ve městě. Jeden z nejznámějších atrakcí je zámek na kopci nad městem a byla postavena v 1500s.Dnes je hrad domy uměleckou galerii s obrazy od 1300s, muzeum a archeologické muzeum. Další slavný orientační bod je Palazzo Patriarcale rozprostírat se zpátky do 1517 a byl zvyklý na patriarcha bydlení, zatímco město je katedrála byla postavena v roce 1236

Friuli Benátky Giulia Letiště se nachází asi 35 km daleko.