Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Trapani

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Trapani zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Trapani miniguide

Autopůjčovna Trapani
Půjčovna Aut Trapani

Trapani se nachází na západním pobřeží Sicílie, je hlavní město provincie se stejným názvem.Cca. 67.000 obyvatel žije ve městě se nachází v Monte San Giuliano.Trapani má dobrý přístav, a vývoz, včetně sůl a víno.

Město v římských dobách byl nazýván Drepanum, má mnoho historických budov. Trapani byl důležitou námořní základnou pro Carthaginians během First Punic válka. V námořní bitvě v roce 249 př. nlKr. Kartaginci porazil Římany pod Publius Claudius Pulcher. Trapani je známý pro své přehlídky Velikonoce, když město náboženské sochy, 17 a 18 století se užívá přes ulice na Velký pátek a velikonoční sobotu. Jednou z atrakcí je krásná bazilika Madonna di Trapani, postavený v 1300s. Bazilika má socha Nino Pisano. Zde je Triton fontána, katedrála a mnoho pěkných budov.

Nejbližší letiště Aeroporto Trapani je malý a má přímé lety do kontinentální Evropy.