Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Taranto

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Taranto zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Taranto miniguide

Autopůjčovna Taranto
Půjčovna Aut Taranto

Taranto je hlavní město provincie Taranto a majetek kraje Apulie, která se nachází v jižní Itálii, italské paty.Tento region je poloostrov vyčnívající do Jónského moře na východní straně země. Taranto se nachází na západním pobřeží paty a přilehlé k zálivu Taranto, a je to asi. 50 km na východním pobřeží a na Jadranu. Taranto byl založen již v roce 705 př. nl Kr, a dnes je populace téměř 200 000 (2008).

Protože město bylo asi tak dlouho, jak tam je mnoho historických památek. Několik z nich se nachází ve starém městě, včetně krásný zámek se čtyřmi věžemi postaven na konci 1400s a ruiny řeckého chrámu asi od roku 500 př. nl Kr. Katedrála pochází z roku Taranto 1070 a interiér zdobí obrazy a freskami, a jeden by měl také navštívit Historické muzeum Národního muzea Taranta.

Bari letiště je také nazýván Palese letiště se nachází asi 90 km severně od Taranta.